Walne Sprawozdawczo Wyborcze Zebranie Członków Koła PZW Leśna

• 28 listopada 2021, 12:18

• 3 minuty czytania

• Leśna

W dniu 28.11.2021 roku odbyło się Walne Sprawozdawczo Wyborcze zebranie członków Koła PZW Leśna.

Ustępujący Zarząd Koła zaprezentował sprawozdania za lata 2020 i 2021. Podczas Zebrania wręczono podziękowania dla firm i osób wspierających naszą działalność:

Jerzy Bucki, Robert Magura, Michał Zielkowski, Michał Stelmaszczyk, Jarosław Bernacki,  Krzysztof Witek, Sklep Wędkarski Sandacz Anna i Bartłomiej Oleszczuk, Druhowie OSP Grabiszyce, Leśna, Pobiedna, Urząd Gminy Leśna, Kruszywa Polskie S.A. Oddział Leśna.

Uhonorowano także V-ce Prezesa Zarządu Okręgu Jelenia Góra, kol. Kazimierza Kwitowskiego odznaką Złotą z Wieńcami i Prezesa naszego Koła – kol. Roberta Magryna Brązową Odznaką PZW.

Rozstrzygnięto rywalizację na „Wędkarza Roku” Koła PZW Leśna. Klasyfikację prowadziliśmy przez cały rok a rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero podczas ostatnich zawodów rozegranych na Jeziorze Rakowickim 21 listopada. Wędkarzem Roku Koła PZW Leśna został kol. Marcin Nowak zdobywając 108pkt. Drugie miejsce zajął kol. Daniel Izydorczyk z 90pkt a III miejsce kol. Rafał Macioszczyk z 86pkt.

GRATULUJEMY!!!

W wyniku przeprowadzonych wyborów na kolejną kadencję zostali wybrani:

Robert Magryn – Prezes

Członkami Zarządu Koła PZW Leśna zostali:

1.       Bartłomiej Oleszczuk

2.       Tomasz Mąka

3.       Robert Kuźniewski

4.       Daniel Hyży

5.       Sara Magryn – Malinowska

6.       Marcin Bojzan

7.       Waldemar Zajdel

8.       Marek Pazowski

9.       Tomasz Swastek

10.   Tomasz Isko

11.   Kamil Dyrcz

12.   Daniel Izydorczyk

13.   Stanisław Trubisz

14.   Jarosław Bernacki

Do Sądu Koleżeńskiego wybrani zostali:

1.       Tomasz Pryputniewicz

2.       Bronisław Bryłkowski

3.       Czesław Rutkowski

Do Komisji Rewizyjnej wybrani zostali:

1.       Piotr Malinowski

2.       Alojzy Lorek

3.       Remigiusz Izydorczyk

Na Delegatów na Zjazd Okręgowy wybrano:

1.       Robert Magryn

2.       Kazimierz Kwitowski

3.       Bartłomiej Oleszczuk

4.       Robert Kuźniewski

Jako rezerwowych Delegatów wybrano:

1.       Daniel Hyży

2.       Tadeusz Izydorczyk

Podczas Zebrania gościliśmy Burmistrza Leśnej oraz V-ce Prezesa Zarządu Okręgu w Jeleniej Górze kol. Jana Perneja.

Dziękujemy za udział i udzielone zaufanie.