Walne Sprawozdawcze Zebranie Członków Koła PZW Leśna

• 11 grudnia 2023, 14:10

• 1 minut czytania

• Leśna

W dniu 10.12.2023r, w leśniańskim domu kultury odbyło się Walne Sprawozdawcze Zebranie Członków Koła PZW Leśna

Powiadom znajomego:

W trakcie zebrania obecny zarząd przedstawił informację z działalności Koła w roku 2023. Walne Zebranie zatwierdziło przedstawione sprawozdania, plan pracy na 2024 rok oraz preliminarz dochodów i wydatków na 2024 rok.

Nagrodzeni zostali wędkarze biorący udział w zawodach feederowych, w której była prowadzona klasyfikacja na "Wędkarza Roku". W wyniku całorocznej rywalizacji wyłoniona została pierwsza trójka:

1. Marcin Nowak

2. Daniel Izydorczyk

3. Kamil Dyrcz

Podczas zebrania obecni byli goście, z ramienia Zarządu Okręgu PZW w Jelenie Górze - Prezes Artur Skrzęta i Burmistrz Leśnej - Szymon Surmacz.

Prezes Zarządu Koła PZW Leśna podziękował za bardzo dobrą współpracę Burmistrzowi Leśnej, przekazał także podziękowania p. Joannie Burdajewicz (Dyrektor OKiS w Leśnej) i p. Małgorzacie Borysiewicz (Przewodnicząca Rady Miasta Leśna).

Wędkarze skierowali wnioski do ZO Okręgu PZW w Jeleniej Górze dotyczące zbliżających się prac nad nowymi operatami rybackimi, przywrócenie zniżek krajowych dla członków 65+.

Podczas rozmów mogliśmy liczyć na merytoryczne odpowiedzi a także na wsparcie ze strony kol. Prezesa Artura Skrzęty.

W zebraniu wzięło udział 27 członków Koła Leśna.